Wynajem kompresorów


Oferta wynajmu kompresorów kierowana jest osobom dla których zakup kompresora jest ekonomicznie nieuzasadniony. Wynajem kompresorów jest szczególnie korzystny w momencie gdy nasze potrzeby odnośnie sprężonego powietrza są z góry ściśle określone w czasie. Owe ograniczone potrzeby mogą wystąpić w przypadku awarii, remontu czy budowy. W takiej sytuacji wynajem kompresora zastępczego wydaje się idealnym rozwiązaniem, gdyż po danym okresie kompresor może być zwrócony. Z uwagi na kompleksowość naszej oferty kompresorów oferujemy niezwykle korzystne warunki wynajmu kompresorów. Nasze kompresory pod wynajem cechują się prostotą używania oraz ekonomicznym cyklem pracy.

W ramach usługi wynajmu kompresorów zapewniamy również transport i montaż kompresora na obiekcie wraz ze szkoleniem z zakresu prawidłowej eksploatacji sprężarki.

Do niewątpliwych zalet wynajmu kompresorów w Pneumat. należą :

  • Kompresory sprężonego powietrza są dostępne z magazynu - daje to oszczędność czasu oczekiwania na dostarczenie nowego urządzenia przez producenta.
  • Oszczędność kosztów zakupu, kosztów serwisowych, amortyzacji czy szkolenia pracowników - kompresor jest zawsze sprawny technicznie.


Poniżej dostępne modele kompresorów do wypożyczenia :

kompresor Atlas Copco GA 22-11

Wynajem kompresorów


Ciśnienie:11 bar
Moc silnika:22 kW
Max. temperatura otoczenia:40°
Min. temperatura otoczenia:
Zasilanie / Napięcie:400V / 50 Hz
Rozruchgniazdo / trójkąt
Poziom hałasu:67 dB(A)
Wydajność do:3,1 m³/min
Wymiary
Długość: 1225 mm
Szerokość:650 mm
Wysokość:1400 mm
Waga: 435 kg
Przyłącze:1"
Strona główna | F.A.Q. | Polecane | Kontakt