Kompresory tłokowe bezolejowe

 

KOMPRESORY TŁOKOWE
BEZOLEJOWE FINI

Kompresory tłokowe bezolejowe FINI
KOMPRESORY TŁOKOWE
BEZOLEJOWE BAMBI

Kompresory tłokowe bezolejowe BAMBI
 

  • Seria CIAO – seria kompresorów bezolejowych z napędem bezpośrednim. Kompresory o ciśnieniu maksymalnym równym 8 bar. Poziom hałasu dla tej serii kompresorów wynosi 80 db(A). Kompresor bezolejowy serii CIAO jest lekki i poręczny posiada również przełącznik ciśnienia z manometrem i uniwersalnym szybkozłączem.
  • Seria GENIUS – kompresory z napędem bezpośrednim dla ciśnienia 8 bar. Kompresory bezolejowe GENIUS posiadają nowe pompy OL 230, komorę na osprzęt oraz funkcjonalny panel sterowniczy. Kompresor GENIUS można używać w pozycji poziomej co świadczy o jego uniwersalności położenia w czasie pracy. Kompresory bezolejowe GENIUS posiadają kółka, co znacznie ułatwia jego transport. Obudowa kompresorów GENIUS jest stylizowana na elegancką walizkę – kompaktowe kształty kompresora wpływają na jego ergonomię. Pojemność zbiornika wynosi 6 litrów. Przy mocy silnika 1,5 Kw poziom hałasu wynosi 66 dB(A).
  • Seria FLASH – bezolejowe kompresory z napędem bezpośrednim do zastosowań zewnętrznych na otwartej przestrzeni. Kompresory FLASH zapewniają wysokiej jakości sprężone powietrze w sytuacjach okolicznościowych, lecz w wymagających i trudnych warunkach. Kompresory FLASH mogą być wykorzystywane na zawodach sportowych, w żeglarstwie czy campingu. Kompresory FLASH są kompresorami bezzbiornikowymi o dużej lekkości i kompaktowej budowie. Kompresor bezolejowy FLASH posiada stopy antywibracyjne oraz regulator nastawczy i ciśnieniowy do 8 bar. Kompresory FLASH należy tylko podpiąć do akumulatora auta przy użyciu klamr które wraz z przewodami znajdują w komplecie. Urządzenia zasilane są napięciem 12 i 24 V.
  • Seria MEDIC AIR – specjalna seria kompresorów z napędem bezpośrednim dedykowana potrzebom medycyny i stomatologii. Kompresory bezolejowe MEDIC AIR cechują się długą żywotnością i bezawaryjną ciągłą pracą. Zapewniają suche i sterylne powietrze. Pojemność zbiornika kompresora wynosi 50 litrów.

Strona główna | F.A.Q. | Polecane | Kontakt